Krom Hurda Fiyatı

Hurdacı Hurda Fiyatları

Krom Hurda Fiyatı

Ağustos 7, 2021 hurdacı 0

Krom hurda fiyatı, krom hurdasının çeşidine ve ağırlığına göre değişmektedir. Hurda krom fiyatı güncel olarak araştırılmalıdır. Çünkü zaman zaman hurda fiyatlarında değişiklikler oluşmakta. Hurda piyasası güncel durumuna göre hurda fiyatlarında değişmeye gidebilmektedir. Bu nedenle güncel fiyatları öğrenmek için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz 304 Krom 14,00 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı 12,80 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom 16,60 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı 14,50 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom 19,80 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı 16,50 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom 4,00 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom 4,00 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom 4,00 TL/Kg
Anot Nikel %99 55,00 TL/Kg

Krom Hurda Kilo Fiyatı

Krom hurda kilo fiyatı krom hurdanın çeşidine ve güncel hurda fiyatlarına göre değişmektedir. Krom madeni günümüzde günlük hayatta kullandığımız ürünlerde ve diğer yapı ürünlerinde kullanılmaktadır. Geniş bir kullanım alanının olmasına karşılık atık olarak da karşılaştığımız bir maddedir. Eğer sizin de elinizde hurda krom bulunuyorsa bu hurda kromları doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. En iyi şekilde krom hurdalarınızı değerlendirmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat bakımından önemli bir seviyede olan krom karşılığında önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Krom hurdalarının kendi aralarında da fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Bazı krom çeşitleri diğerlerinden daha yüksek fiyatlarla hurda olarak alınabilmektedir. Bu nedenle doğru bir hizmet alarak krom hurdalarınızın çeşidinin doğru belirlenmesi önemlidir.

Hurda Krom Alan Yerler

 

Hurda krom alan yerler araştırması yapıyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdacılık sektöründe kaliteli ve güvenli bir hizmet sunan firmamız sizlere hızlı hizmet verdiği gibi kazançlı bir satış yapmanız içinde gerekli olan bütün hizmetleri özenle sunmaktadır. Böylelikle hurdalarınızı hem kolay satabilirsiniz hem de yüksek kazanç elde edebilirsiniz

Firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz. Bu nedenle krom hurda fiyatı belirlerken krom hurdalarınızın çeşitlerine göre güncel hurda fiyatları çerçevesinde fiyatlandırma yapmaktayız. Krom hurdaları paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom, 201 krom, 202 krom, Anot Nikel %99 olarak ayrıştırılmaktadır.

Sizin elinizde bulunan krom bu çeşitlerden hangisiyse krom hurda fiyatı hurda krom çeşidinize göre verilmektedir. Böylelikle herhangi bir kazanç kaybına uğramadan elinizde bulunan hurdaları doğru fiyatlar üzerinden satma imkanından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Ayrıca firmamızın müşterileri için sunduğu hizmetlerden de yararlanarak hurdalarınızı kolay bir şekilde satmanız mümkün.

Krom Hurdalarınızı Hemen Satın

Firma olarak müşterilerimizin hurdalarını adreslerinden teslim almaktayız. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışma sayesinde hurdalarınızı satmak için herhangi bir nakliye ücreti vermenize gerek kalmadığı gibi nakliye süreci ile ilgili bir çalışma yapmanıza da gerek kalmamakta. Firma araçlarımız ile adresinize ulaşmakta ve firma personelleri hurdalarınızı sevk etmektedir.

Sunduğumuz hurdacılık hizmetlerinde herhangi bir zarara uğramamanız için ayrıca hassas kantar ile hurdalarınızı tartmaktayız. Böylelikle hurdalarınızın tam ağırlıkları hesaplanmakta ve krom hurda fiyatları ile hurdalarınızın değeri hesaplanmaktadır. Sürdürdüğümüz bu hizmetlerimizde hurdalarınızın teslim alınması ile de ödemeleriniz nakit olarak gerçekleşir. Ödeme konusunda herhangi bir bekleme durumu oluşmadan nakit olarak ödemleriniz yapılır. Sizlerde hurdalarınızı kolaylıkla satmanın keyfini sürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hemen ara