Hurda Alanlar

Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda alanlar olarak hem yaşam alanlarından hem de sanayi ve çeşitli endüstri alanlarından hurdaları almaktayız. Evinizden çıkan atık hurdalar, metal, demir, bakır ve çeşitli maden hurdalarınızı alıyoruz. Hurda satmak istiyorsanız mobil aracımızla geliyor ve sizlere en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Sizin de kabul etmeniz halinde tüm hurdalarınız için nakit ödeme yaparak alım sağlıyoruz.

hurda alanlar

İstanbul Hurda Alanlar

Birden faz aracımız ve hurdacı ekibimiz bulunmaktadır. Aynı anda İstanbul iki yakasında da hizmet verebilmekteyiz. İnşaat alanlarından, atölyelerden, fabrikalardan, evlerden ve farklı bir çok endüstri kolunda çıkan hurdalara talibiz. Kaç kilo hurda satmak isterseniz mutlaka bizlerden teklif almadan karar vermeyiniz. İstanbul hurda alanlar sayısı her ne kadar çok sayıda görünsede profesyonel ve kurumsal hizmet verebilenlerin sayısı oldukça azdır.

Satacağınız hurdalar için kesinlikle vadeli veya taksitli satış yapmayınız. Tartım işleminde kesinlikle yerinde olup takip yapınız. Sektörde oldukça fazla olumsuz durum yaşanabilmektedir. Ekonomik açıdan zarar görmemek inçin çalışacağınız firmanızı doğru seçiniz.

istanbul hurda alanlar

avrupa yakası hurda alanlar

Avrupa Yakası Hurda Alanlar

2021 yılını yaşadığımız şu günlerde sokaklarda el arabası ile gezen ve dolaşan hurdacı bulmak hayli zordur. Ülkemizdeki bir çok sektördeki gelişmeyle beraber hurda işlerinde de farklılık yaşanmaktadır. Artık hurdacılar daha profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir. Bizlerde kendimize ait hurda depomuz ve donanımlı araç ve ekiplerimizle sizlere hizmet veriyoruz. Avrupa yakası hurda alanlar için kendinize yakında bir hurda firması arıyorsanız bizlere ulaşıp çok kısa sürede hızlı ve nitelikli hizmet alabilirsiniz.

Şişli, Beyoğlu, Beşiktaş, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Bakırköy, Güngören, Esenler, Bağcılar, Bakırköy, Başakşehir, Küçükçekmece, Çatalca, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Silivri, Arnavutköy hizmet bölgelerimizdir. Bahsi geçen tüm ilçelerin semt ve mahallelerinde çalışmalarımız bulunmaktadır.

Anadolu Yakası Hurda Alanlar

Anadolu yakasını çok iyi biliyor ve yılın 365 günü aralıksız hurda alan yerler olarak hizmet sağlıyoruz. Sizleri bekletmeden, oyalamadan gelen taleplerinizi aynı gün karşılıyoruz. Hurdalarınızı değerinde nakit ödeme ile alıyoruz. Çağrı merkezimize ulaşan her hurda isteklerinizde size en yakındaki mobil gezici aracımızı ve personelimizi vereceğiniz adrese gönderiyoruz.

Tuzla, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Sancaktepe, Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Şile ilçelerimizde haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. hangi mahallede olursanız olun yada hangi semtte otuyorsanız hurda alanlar olarak bizlerden hizmet isteyebilirsiniz.

hemen ara